فروشگاه ساز اینترنتی ورسا

با توجه به اینکه سیستم های ایجاد و راه اندازی فروشگاه اینترنتی در کشور مبالغ بالایی را جهت راه اندازی فروشگاه آنلاین و برای مدت زمان محدود (فروشگاه یک ساله ) اخذ می نمایند  گروه نرم افزاری ورسا خود را بر آن داشت تا نرم افزار فروشگاه ساز خود را برای اولین بار در کشور به همراه قالبهای گوناگون برای سلیقه های مختلف و بدون سقف زمانی برای سیستم فروشگاه با پایین ترین قیمت در اختیار عموم قرار دهد. دقت نمایید که سیستم فروشگاه ساز ورسا اولین سیستم فروشگاه ساز ساده ، زیبا ، با قالب های مختلف برای سلیقه های مختلف ، قابلیت لود سریع و قابلیت ایندکس بالا در موتور های جستجو برای افزایش بازدید سایت ، کاربری بسیار آسان و امنیت بالا برای مبارزه با هکر ها می باشد .

توجه : تغییر قالب برای سلیقه های مختلف امکان پذیر می باشد . شما شکل ظاهری سایتی که در نظر دارید را با برنامه نویسان ما در میان بگذارید و فروشگاه دلخواه خود را تحویل بگیرید .

پشتیبانی مداوم و ارتقای فروشگاه ساز و تامین نیازهای شما و انتظارات شما از یک فروشگاه ساز اینترنتی به علت طراحی ساده و قابل تغییر این فروشگاه ساز رضایت شما را به همراه خواهد داشت . قیمت مناسب این فروشگاه مشتریان ما را هر چه بیشتر متمایل می سازد که مشتری همیشگی گروه نرم افزاری ورسا باشند .

 قیمت : 95000 تومان

 سایت سازنده : Versa.ir

 

 

Copyright © 2009 Versa group. All rights reserved