نرم افزار ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی با گوشی موبایل و GSM مودم به همراه سورس کد

 

نام پکیج : نرم افزار ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی با گوشی موبایل و GSM مودم

به همراه سورس کد

 

پشتیبانی بعد از فروش

نام سازنده : گروه نرم افزاری ورسا

 

 قیمت :

نرم افزار به همراه سورس کد با کامپوننت رجیستر شده : 90000 تومان

 سایت سازنده : Versa.Ir

 

نرم افزار مدیریت ارسال SMS محیطی برای ارسال پیام به تلفن های همراه ایجاد می کند . این نرم افزار قابل استفاده برای تمام اشخاص , شرکت ها , کارخانه ها , سازمانها و ادارات می باشد. این سیستم برای تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار مناسب بوده و از طریق این نرم افزار می توانید به شیوه های مختلف ارسال پیام داشته باشید که عبارت است : ارسال تک اس ام اس , ارسال اس ام اس انبوه , ارسال اس ام اس گروهی ,ارسال اس ام اس از لیست شماره های تولیدی خود نرم افزار.

در این سیستم , ارسال پیام از طریق سیم کارت شما و به دو روش دلخواه ، از طریق GSM MODEM و یا از طریق موبایل امکان پذیر می باشد که نسبت به دیگر شیوه ها بسیار ارزان تر می باشد و شما در صورت تمایل می توانید از موبایل شخصی خود نیز برای ارسال SMS استفاده کنید و هزینه اضافی بابت خرید مودم های ارسال SMS پرداخت نکنید .

امکانات نرم افزار  :

 

ایجاد گروه بندی برای ارسال اس ام اس های گروهی

بدون نیاز قطعی به GSM Modem !!! ارسال تنها با یک موبایل !!

قابليت اتصال به چند موبايل درآن واحد و ارسال با چند برابر سرعت

قابلیت تغییرات در سورس برنامه
ارسال اس ام اس به صورت گروهي براي شماره هاي مختلف با سرعت بالا
قابلیت وارد کردن شماره ها به صورت دستی

قابلیت تولید شماره ها به صورت اتوماتیک در بازه های مشخص شده از سوی کاربر

قابلیت تولید اتوماتیک شماره

ارسال انبوه به ليست شماره هاي وارد شده يا شماره هاي وارده از فايلهاي txt ( متني )
ارسال اس ام اس فارسي (Unicode)

ارسال اس ام اس انگلیسی
ارسال اس ام اس هاي طولاني
ارسال اس ام اس هاي اخطاري ( Flash SMS )

ارسال اس ام اس هاي Wap Push
مکث در حين ارسال پيام Pause سيستم

ارسال همزمان با سرعت فوق العاده

قابلیت اتصال به موبایل های گوناگون و GSM Modem

قابلیت اتصال به چندین موبایل و GSM Modem به صورت همزمان

استفاده آسان بدون دانش فنی

دارای دفترچه فارسی به صورت PDF برای استفاده از نرم افزار

پشتیبانی از نرم افزار و انجام تغییرات مورد نیاز در صورت تمایل ( سورس باز Open Source )

قابليت ارسال SMS با تمامي سيم كارت ها از جمله ( تاليا ، ايرانسل ، همراه اول و ... )

سازگاري كامل با اكثر موبايل ها و GSM Modem ها

 

 

توضیحات برنامه :


اين نرم افزار روي کامپيوتر شما نصب ميشود و توسط يک و يا چند عدد گوشي موبايل و یا GSM مودم که به سيستم شما وصل شده است قادر است حدود 1200 اس ام اس در ساعت ارسال کند . بستگی به سرعت گوشی و یا GSM مودم شما دارد . مثلا با 4 گوشي متصل سرعت ارسال 4800 پيام در ساعت ميباشد .
قابليت ارسال SMS با تمامي سيم كارت ها از جمله ( تاليا ، ايرانسل ، همراه اول و ... ) امكان پذير مي باشد

نرم افزار ارائه شده در اين مجموعه سازگاري كامل با اكثر موبايل ها و GSM Modem ها را دارا مي باشد
اين نرم افزار داراي راهنماي فارسي ميباشد و در اين سيستم شما هزينه کمتري نسبت به هزينه هاي مخابراتي پرداخت مي کنيد

مزيت هاي نرم افزار :

قابليت اتصال به چند گوشي بطور همزمان و استفاده از همگي آنها براي ارسال اس ام اس گروهي
در دسترس نبودن اينترنت در تمام نقاط , اما هر کجا که موبايل آنتن بدهد شما مي توانيد از طريق اين نرم افزار ارسال پيام کوتاه داشته باشيد و هيچ محدوديتي نداريد
بوسيله اين نرم افزار , تمام شرکتهاي تبليغاتي , مي توانند به صورت مستقل بدون استفاده از اينترنت خدمات تبليغات اس ام اس را براي مشتريان خود موجب شوند .

 

تصاویری از نرم افزار


مزاياي اطلاع رساني و تبليغات از طريق اس ام اس :

توزيع بسيار سريع و آسان
ارزاني تبليغات
SMS راندمان بالاي مشاهده تبليغ از طريق
تاثير گذاري بالاي تبليغات از طريق " اس ام اس" نسبت به ديگر شيوه ها
همه گير بودن تبليغات از طريق اس ام اس
به روز بودن تبليغات از طريق اس ام اس

کاربردهاي نرم افزار :

شرکتها و کارخانه ها
اعلام محصولات جديد به بازار ياب ها و نمايندگان
اعلام قيمت محصولات به نمايندگان
اعلام مناقصه براي پيمانکاري
تبليغات انبوه براي محصولات بر روي موبايل ها
دانشگاه ها و مراکز آموزشي
اعلام نمرات دانشجويان
ارسال خبرنامه به دانشجويان
ارسال خبرنامه به اساتيد
سازمان ها و ادارات
ارسال خبر بخش نامه ها و مصوبات به همکاران
اعلام جلسات کاري با همکاران وسازمان هاي ديگر
اعلام خبر هاي عمومي بر روي تلفن همراه
اعلام مناقصه هاي پيمانکاري
اعلام نمايندگي هاي جديد

GSM Modem و کاربرد آن برای ارسال و دریافت SMS انبوه و گروهی :

شما می توانید با خرید یک دستگاه جی اس ام مودم ارسال اس ام اس را با سرعتی فوق العاده بالا تجربه کنید. در میان ده ها مارک جی اس ام مودم تنها زیمنس است که توسط شرکت معتبری تولید شده است.

جی اس ام مودم که معادل فارسی آن دستگاه ارسال اس ام اس است ، دستگاهی است که چندین قابلیت ارتباطی را داراست.در GSM MODEM محلی جهت قرار دادن سیم کارت تلفن همراه تعبیه شده است.به نحوی که شما محل سیم کارت را باز کرده و سیم کارت خود را همانند قرار دادن در گوشی در جی اس ام قرار می دهید. GSM MODEM بهترین سازگاری را با شبکه مخابراتی همراه اول و ایرانسل دارد.و آنتن دهی فوق العاده ای دارد.و علاوه بر آن زیمنس یک برند جهانی و قابل اطمینان است. نحوه کار جی اس ام مودم به این صورت است که ابتدا جی اس ام مودم را با رابط USB و یا RS232 به کامپیوتر متصل می کنید. نرم افزار ارسال پیامک انبوه و گروهی را بر روی کامپیوتر اجرا کرده سپس شروع به ارسال SMS می کنید.

 

سیستم تلفن گویا برای سازمانهای دولتی و غیردولتی و سیستم تلفن گویا برای بیمارستانها و درمانگاهها و سیستم تلفن گویا برای شرکتهای خصوصی و دولتی و سیستم تلفن گویا برای بانکها و سیستم تلفن گویا برای تعمیرگاهها و سیستم تلفن گویا برای مراکز پشتیبانی و خدمات و سیستم تلفن گویا برای شرکتهای بیمه و سیستم تلفن گویا برای دانشگاهها و سیستم تلفن گویا برای آموزشگاهها و سیستم تلفن گویا برای مطب پزشکان – رزرو وقت و سیستم تلفن گویا برای وب سایتهای اطلاع رسانی و سیستم تلفن گویا برای فروشگاهها و سیستم تلفن گویا برای عمده فروشیها و سیستم تلفن گویا برای نمایندگیهای کارخانجات خودروسازی و سیستم تلفن گویا برای کارخانه ها و سیستم تلفن گویا برای هتلها و مراکز اقامتی و سیستم تلفن گویا برای آزانسهای مسافرتی و سیستم تلفن گویا برای موسسات فرهنگی و سیستم تلفن گویا برای سرویس دهندگان اینترنت و تلفن و سیستم تلفن گویا برای مدارس و سیستم تلفن گویا برای وضعیت آب و هوا و سیستم تلفن گویا برای انتقال مکالمه و سیستم تلفن گویا برای ارسال و دریافت فکس و سیستم تلفن گویا برای پیگیری و سیستم تلفن گویا برای ثبت و پیگیری شکایات و سیستم تلفن گویا برای رای گیری و نظرسنجی و سیستم تلفن گویا برای رزرو وقت رستوران و سیستم تلفن گویا برای رزرو وقت و سیستم تلفن گویا برای ثبت سفارشات و سیستم تلفن گویا برای اطلاع رسانی و سیستم تلفن گویا برای گزارش وضعیت و سیستم تلفن گویا برای فعال سازی کارت و سیستم تلفن گویا برای گزارش وضعیت جاده و سیستم تلفن گویا برای استعلام قیمت و سیستم تلفن گویا برای تلفنبانک و سیستم تلفن گویا برای هشدار و یادآوری و سیستم تلفن گویا برای گزارش موجودی و سیستم تلفن گویا برای پیگیری هوشمند نتیجه آزمایشات و سیستم تلفن گویا برای پشتیبانی و راهنمایی و سیستم تلفن گویا برای پرداختهای اتوماتیک و سیستم تلفن گویا برای فعال سازی کارت و سیستم تلفن گویا برای عضوگیری و سیستم تلفن گویا برای ساعت گویا و سیستم تلفن گویا برای پیگیری هوشمند نتیجه تعمیر و وضعیت و سیستم تلفن گویا برای تحقیقات بازار و سیستم تلفن گویا برای اعلام بدهی (شماره گیری تلفن مشتریان و اعلام پیغام بصورت خودکار) و سیستم تلفن گویا برای ضبط مکالمات تلفنی و سیستم تلفن گویا برای یغام گیر و سیستم تلفن گویا برای رستوران ها و سیستم تلفن گویا برای کنترل وسایل و کامپیوتر از راه دور و سیستم تلفن گویا برای یغام گیر برای استفاده های شخصی و سیستم تلفن گویا برای مسابقات و نظر سنجی و سیستم تلفن گویا برای صندوق صوتی و سیستم تلفن گویا برای پاسخگویی اتومات و سیستم تلفن گویا برای تبلیغات و تماس اتوماتیک و مرکز تلفن و تلفن گویا – سیستم تلفن گویا – کارت های دایالوجیک – Dialogic – منشی تلفنی – سورس تلفن گویا – سورس سیستم تلفن گویا – نرم افزار تلفن گویا – آموزش ساخت تلفن گویا – آموزش تلفن گویا - سانترال - مودم - سورس رایگان - برنامه نویسی - i vr - Donjin - دانجین - برد تلفن گویا - سورس رایگان تلفن گویا - دانلود رایگان تلفن گویا - سورس تلفن گویا با C # سی شارپ - سورس تلفن گویا با VB ویژوال بیسیک وی بی - سورس تلفن گویا با دلفی - سورس تلفن گویا با دات نت . Net

Copyright © 2009 Versa group. All rights reserved