گروه نرم افزاری ورسا  

گروه نرم افزاری ورسا فعالیت خود را از سال 1384 شروع کرد. این گروه شامل برنامه نویسان مجرب و با سابقه می باشد که سال ها تجربه طراحی نرم افزار های کاربردی و مجموعه های آموزشی و طراحی وب سایت های حرفه ای و پروژه های نرم افزاری و برنامه نویسی و طراحی نرم افزارهای تبلیغاتی با روش های نوین را دارا می باشند.

احساس نیاز روز افزون جهان برای استفاده از کامپیوتر در امور روزانه و نیاز به نرم افزارهای کاربردی و شخصی برای انجام محاسبات و عملیاتی که برای یک انسان انجام دادن چنین اعمالی غیر ممکن و زمان زیادی را می طلبد گروه نرم افزاری ورسا را بر آن داشت تا به عنوان یک گروه برنامه نویسی مجرب و یکپارچه نیازمندی ایرانیان عزیز و همچنین برنامه نویسان را فراهم آورد و بستری مناسب را برای ارتقای سطح کیفی برنامه نویسی در کشور گسترش دهد تا با این عمل نیازهای های روزمره مردم عزیز کشورمان را برآوره ساخته و جهشی برای پیشرفت و حرکتی به سوی عصر اطلاعات و کامپیوتر انجام شده باشد .

گروه نرم افزاری ورسا آمادگی خود را برای انجام هر گونه پروژه ی نرم افزاری اعلام می دارد . پروژه های شخصی ، اداری و صنعتی با قیمتی مناسب و در کمترین زمان ممکن به تمامی زبان های برنامه نویسی انجام می گیرد .

برنامه نویسان گروه نرم افزاری ورسا را مهندسین رشته های نرم افزار کامپیوتر و فناوری اطلاعات و متخصصین در امور شبکه تشکیل میدهند .

 
 

Copyright © 2009 Versa group. All rights reserved